Loading...
Poznaj NEPAL
Biuro Podróży Nepal

Dlaczego warto wybrać Nas?

Wyjazd do Nepalu

Ciekawość świata prowadzi zawsze do właściwych miejsc. Cieszymy się, że chcesz się wybrać na wyprawę do Nepalu. Uwielbiamy Himalaje i z przyjemnością potowarzyszymy Ci w tej wspaniałej przygodzie. Może tak jak my kochasz góry, a może całe dorosłe życie marzyłeś tak jak jedno z nas, by pojechać na trekking w Himalaje.

Na trekking Himalaje prowadzi nas pasja, a do tego uwielbiamy towarzyszyć radości poznawania i rodzącej się miłości do wspaniałej nepalskiej przygody. Robimy to świetnie, bo trasy wypraw trekkingowych po Nepalu zostały przez nas przygotowane na podstawie wielu lat doświadczeń zdobytych na szlakach. Wyjazdy do Nepalu są przez nas organizowane tak, abyś czuł się bezpiecznie od momentu przyjazdu do wyjazdu.

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas wolny i związany z nim aktywny wypoczynek, więc dopasowujemy go do Twoich potrzeb i możliwości. Służymy radą i pomocą już na etapie przygotowań, abyś z radością mógł spełnić swoje marzenie o podróży do Nepalu. Na miejscu pod czujnym okiem Gokarny, przewodnika od 2006 roku, i Barbary, która jeździ w Himalaje od 2013 roku, trekking w Nepalu stanie się niezapomnianym przeżyciem, po które będziesz chciał wracać.

Dlaczego?

  • Bo 100% naszych wypraw było udanych!
  • 85% naszych Klientów zakochuje się w Nepalu i wraca z nami ponownie na szlak.
  • Bo spełniliśmy 100% oczekiwań naszych Klientów, którzy w znakomitej większości oceniają wyprawę z Nepal Excursion Treks na celujący.

„Podróż życia” – tak często nasi Klienci nazywają przygodę nepalską, jaką dla nich organizujemy.
Jeśli i Ty marzysz o podróży życia, to spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.