Loading...
Poznaj NEPAL
Biuro Podróży Nepal

Nepal Excursion Treks

Traveling with US

Gokarna Bhetuwal

tour operator

Pracę rozpoczął jako tragarz w 2006 roku. Po roku rozpoczął pracę jako przewodnik i kontynuował ją do roku 2012. Obecnie, jeżeli tylko pozwala mu na to czas, z przyjemnością wraca na himalajskie szlaki. Od roku 2012 działa jako niezależny tour operator i menadżer organizując wyjazdy do Nepalu. Odwiedził większość rejonów trekkingowych w Nepalu, dzięki czemu może przekazać Państwu wiarygodne informacje na temat faktycznych warunków panujących na szlakach.

Dzięki doskonałym wynikom jakie osiąga w swojej pracy i niezwykłej trosce o klienta, co roku na wyprawy po Nepalu wracają do niego dotychczasowi Klienci oraz zgłaszają się nowi z polecenia z całego świata. Jest absolwentem zarządzania w biznesie, co pomaga mu w sprawnym prowadzeniu spraw administracyjnych.

 

 

Barbara Liśkiewicz

Osoba do kontaktu w Polsce

Już jako nastolatka marzyła o trekkingu w Himalajach w Nepalu. W wieku 17 lat - po lekturze „Mojego pionowego świata” autorstwa Jurka Kukuczki – postanowiła któregoś dnia zobaczyć Himalaje na własne oczy.

Jednak na spełnienie tego marzenia przyszło jej czekać 23 lata. Obecnie przeszła już większość popularnych nepalskich tras trekkingowych i teraz nie może rozstać się z Himalajami, dlatego wciąż odwiedza nowe szlaki oraz wraca na te, które ma już na swoim koncie. Dzięki temu, źródłem podawanych przez nią informacji często są jej własne doświadczenia zdobyte podczas trekkingów w Himalajach. Basia jest niezwykle pracowitą i odpowiedzialną osobą.

Z przyjemnością podzieli się z Państwem swoimi doświadczeniami dotyczącymi trekkingu i wypraw w różne rejony Nepalu i odpowie pisemnie bądź telefonicznie na wszelkie Państwa zapytania odnośnie pobytu i wyjazdu do Nepalu.