Loading...
Poznaj NEPAL
Biuro Podróży Nepal

Nepal Excursion Treks

Certyfikaty

Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd jest wiarygodną nepalską agencją trekkingową, założoną na mocy nepalskiej ustawy o przedsiębiorstwach oraz prowadzona jest pod nadzorem kilku nepalskich instytucji zrzeszających i nadzorujących firmy organizujące trekking w Himalajach. Oświadczamy jednocześnie, że uczciwie wynagradzamy swoich pracowników, a nasi pracownicy są ubezpieczeni w trakcie trekkingów od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Doświadczenie w organizacji wyjazdów do Nepalu od 2006 roku powoduje, że trekkingi, które oferujemy naszym klientom są doskonale przygotowane. Naszą główną troską są bezpieczeństwo w trakcie wędrówek po Himalajach i zwiedzania Nepalu oraz wyjątkowa gościnność. Patrząc na nasze dotychczasowe wyniki, warto zauważyć, że ponad 85% naszych klientów wraca z nami do Nepalu, co oznacza, że są zadowoleni z profesjonalizmu obsługi oraz opieki w czasie swojego pobytu w Nepalu!

Naszym celem jest uczynić Twoje nepalskie wakacje niezapomnianymi, tak bardzo, byś marzył o tym, by wrócić tutaj z nami!
My oczywiście nie mamy żadnych wątpliwości, że jeśli planujesz wyjazd do Nepalu i trekking w Himalajach, powinieneś zaplanować te wakacje razem z nami – z Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd.

Dowodem na to niech będą rekomendacje naszych Klientów. Zapraszamy do ich lektury: https://poznajnepal.pl/klienci-o-nas

Poniższe dokumenty nepalskich instytucji potwierdzają legalną działalność turystyczną, byś poczuł się bezpiecznie, rezerwując u nas swoje wakacje w Nepalu.