Loading...
Poznaj NEPAL
Biuro Podróży Nepal

Nepal Excursion Treks

Certyfikaty

Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd jest agencją trekkingową zarejestrowaną w Nepalu, założoną na mocy nepalskiej ustawy o przedsiębiorstwach oraz prowadzona jest pod nadzorem kilku nepalskich instytucji zrzeszających i nadzorujących agencje trekkingowe organizujące wyprawy w Himalajach. Chcielibyśmy abyście wiedzieli, że uczciwie wynagradzamy swoich pracowników, a nasi pracownicy są ubezpieczeni w trakcie trekkingów od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Doświadczenie w organizacji wyjazdów do Nepalu od 2006 roku powoduje, że trekkingi, które oferujemy naszym klientom są doskonale przygotowane. Naszą główną troską jest bezpieczeństwo w trakcie wędrówek po Himalajach i podczas zwiedzania Nepalu. Staramy się również zadbać o Wasz komfort i pełną informację, którą przekazujemy Wam przed wyjazdami. Myślimy nieskromnie, że cechuje nas wyjątkowa gościnność. Patrząc na nasze dotychczasowe wyniki, warto zauważyć, że ponad 85% naszych klientów wraca z nami do Nepalu, co oznacza, że są zadowoleni z profesjonalizmu obsługi oraz opieki w czasie swojego pobytu w Nepalu.

Naszym celem jest uczynić Twoje nepalskie wakacje niezapomnianymi, tak bardzo, byś marzył o tym, by wrócić tutaj z nami!
My oczywiście nie mamy żadnych wątpliwości, że jeśli planujesz wyjazd do Nepalu i trekking w Himalajach, powinieneś zaplanować te wakacje razem z nami – z Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd.

Dowodem na to niech będą rekomendacje naszych Klientów. Zapraszamy do ich lektury: https://poznajnepal.pl/klienci-o-nas

Staramy się na bieżąco aktualizować nasze certyfikaty, ale jeżeli znajdziesz jakąś nieprawidłowość - napisz do nas.

Poniższe dokumenty nepalskich instytucji potwierdzają zarejestrowaną działalność turystyczną, byś poczuł się bezpiecznie, rezerwując z nami swoje nepalskie wakacje!