Loading...
Poznaj NEPAL
Biuro Podróży Nepal

Klienci o nas

Nepal Excursion Treks

A to opinie naszych Klientów o nas. Mamy ogromną nadzieję, że te rekomendacje przekonają Was, by to właśnie z nami wybrać się z w podróż do Nepalu.

Ela D.

Ela D.

Droga Basiu i Drogi Goku! Dziękuję Wam bardzo za naszą wspólną przygodę oraz za opiekę, którą nade mną roztoczyliście. Był to mój kolejny pobyt w Nepalu, tym razem trek do EBC. Pora zasugerowana przez Was - wspaniała - przez cały nasz pobyt idealna pogoda, niebieskie niebo, słońce i GÓRY. Góry codziennie te same a jednak inne, zawsze wspaniałe i nigdy dość. Trasa przez Was zaproponowana - doskonale dobrana: z możliwością odpoczynku i odpowiednią aklimatyzacją. Wasza opieka nad nami, codzienny uśmiech, rozmowa i wspólny trud - to rzeczy o których nie zapomnimy. Ty wiesz Basiu jak cenię sobie Twoją przyjaźń i koleżeństwo, wiesz jak bardzo lubię spędzać z Tobą czas i wspólnie po raz kolejny cieszyć się Nepalem - dziękuję Ci Basiu. Goku - Tobie po raz kolejny dziękuję za opiekę i Twoje mądre decyzje, dzięki Tobie ta nasza wspólna przygoda jest dla mnie wspaniałym wspomnieniem. Zachęcam każdego, do wspólnego z Wami wyjazdu. Ela

Jan Z.

Jan Z.

Od 1 do 28 kwietnia 2017 r. to kolejny świetny czas z Nepal Excursion Treks, cały miesiąc przygody i przyjemności. Tym razem samotnie. Rozpoczęło się od bardzo dobrze zorganizowanej, niezbyt wymagającej, ale bardzo interesującej wędrówki do Annapurna Base Camp (ABC), a następnie ekscytującego tygodnia w Pokharze z obowiązkowym Muzeum Górskim i geologiczną ciekawostką - Thuldhungga oraz z bardzo ciekawymi wędrówkami po okolicznych wzgórzach, gdzie nie ma turystów - Pokharelthok. Ostatnie kilka dni spędziłem odwiedzając klasztory oraz przyrodnicze i historyczne okolice południowej i wschodniej części Katmandu jak np. Nagarkot, Godavari, Bhaktapur itp. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i czas!!! Wielkie dzięki mojemu mądremu i opiekuńczemu przewodnikowi Gokarnie Bethuwalowi i "nepalskiemu siłaczowi" - tragarzowi Dike Tamangowi!!! Wraz z moim przyjacielem zarezerwowaliśmy już trekking Mt.Everest w październiku 2017 r. - z Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd. oczywiście! Dołącz do nas !!

Elvin T.

Elvin T.

Ten trekking był podróżą życia! Mój przewodnik, Gokharna, był gościnnym i bardzo doświadczonym przewodnikiem, który był w stanie przewidzieć to co nasz czeka i zapewnić niesamowite i pełne przygód doświadczenie! Z niecierpliwością czekam na nasz następny wspólny trekking

Chanannie2003

Chanannie2003

Byłam w Nepalu na wycieczce i byłam bardzo zadowolona, że Gokarna był moim przewodnikiem. Jest to naprawdę bardzo pomocny, przyjazny, odpowiedzialny i kompetentny przewodnik. Z pewnością polecę jego usługi innym.

Andrzej H.

Andrzej H.

Polecam tę firmę w 100%. Byłem z Gokarną na Manaslu Circuit Trek. Jest bardzo dobrym przewodnikiem, pomocnym i posiadającym rozległą wiedzę na temat gór i Nepalu. Wiele się nauczyłem podczas tej podróży. To było naprawdę fantastyczne doświadczenie i należy dodać, że doskonale zorganizowane. Podczas całej podróży nie mieliśmy żadnych problemów. Wycieczka zorganizowana z Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd to bardzo dobry wybór, jeśli szukasz firmy, która organizuje pobyt w Nepalu, w tym trekking w Himalajach.

Jurek D.

Jurek D.

Basiu i Goku Dzięki wam mogłem przeżyć kolejną wspaniałą przygodę - przepiękna widokowo trasa, doskonała, pełna humoru atmosfera w naszej grupie, cudna pogoda, świetna organizacja i troskliwa opieka z waszej strony czy można mieć więcej ? Dziękuję Basiu i Goku za spędzony wspólnie czas i mam nadzieję, że znowu spotkamy się na himalajskiej wyprawie. Przy okazji pozdrowienia dla całej naszej grupy i naszych sympatycznych porterów. Jurek

Joanna G. l. 42

Joanna G. l. 42

Na początku trochę sceptycznie podchodziłam do pomysłu wyjazdu na wyprawę, w której wszystko organizuje agencja. Jednak moja przyjaciółka i ja nie miałyśmy wystarczająco dużo czasu, aby zorganizować nasz tegoroczny wyjazd, jak mamy to w zwyczaju robić. Postanowiłyśmy więc zaryzykować. Okazało się, że była to wspaniała wyprawa, bardzo dobrze zorganizowana i dostosowana do naszych możliwości i wymagań. Nasz przewodnik Gokarna był znakomity, udzielał nam przydatnych wskazówek trekkingowych, opowiadał o nepalskich zwyczajach, historii i kuchni. Naprawdę świetnie spędziłyśmy czas w jego towarzystwie w trakcie trekkingu. Byłyśmy na treku wokół Annapurny na koniec sezonu monsunowego, a widoki zapierały dech w piersiach! Wspaniały przewodnik, niesamowite wrażenia! Naprawdę polecam!

Bernhard R.

Bernhard R.

Nasza czteroosobowa grupa przyjaciół świetnie bawiła się podczas naszego trekkingu z Nayapul przez Ghandruk, Gorepani i z powrotem! Dotarliśmy do Poon Hill tuż przed wschodem słońca po półgodzinnym trekkingu, aby zobaczyć wschodzące nad Annapurną słońce. Widok zapierał dech w piersiach. To niezapomniane wspomnienia. Nasz przewodnik Gokarna Bhetuwal był cudownie uroczy i pomocny! Od indywidualnej organizacji wyprawy, gdy byliśmy jeszcze w Europie, po odbiór i transport, wszystko było perfekcyjnie zorganizowane! W tej chwili już jesteśmy przyjaciółmi i wciąż pozostajemy w kontakcie. Jak będziesz jechał do Nepalu, koniecznie zabierz ze sobą trochę upominków dla dzieci mieszkających na wsi

Jan Z.

Jan Z.

Od 18 października do 7 listopada zrobiliśmy trekking do Everest Base Camp. 2 "starych" Szwedów (66 i 71 lat) na ich "życiowym treku". Niezwykle dobrze zorganizowana i udana wyprawa przez Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd. i Gokarnę Bhutewal. Przemyślane i dopracowane etapy aklimatyzacji sprawiły, że nigdy nie przejmowaliśmy się wysokimi wysokościami i mogliśmy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na Everest, Lhotse, Nuptse, lodowce, jeziora i doliny w prawdopodobnie najlepszej możliwej pogodzie - 2 tygodnie słońca. Gokarna zawsze znalazł jednoosobowy pokój w przeładowanym od turystów hotelu i zmienił datę lotu, a straszną podróż lotniczą do i z Lukli uczynił miłą. Lot choć jest stresujący to niezapomniany. To była mój trzeci trekking z Nepal Excursion Treks i na pewno nie ostatni.

Elien W.

Elien W.

Zrobiliśmy 5-dniowy trekking na Poon Hill z Nepal Excursion Treks. Bawiliśmy się jak nigdy. Nasz przewodnik Gokarna zrobił wszystko, aby nasza podróż była tak przyjemna, jak to tylko możliwe. Wszystko było sprawnie i doskonale zorganizowane i nawet po trekkingu mogliśmy liczyć na jego pomoc w zorganizowaniu lotu nad Himalajami. Naprawdę polecam jego firmę wszystkim, którzy chcą mieć beztroskie wakacje / trekking.

Aneta G.

Aneta G.

Namaste! Spędziłam prawie 4 tygodnie w Nepalu (Village trek, Kathmandu, Pokhara, Bhaktapur) z Gokarną jako moim przewodnikiem i jestem pewna, że jest najlepszym przewodnikiem w historii. Nazwaliśmy go "no problem", ponieważ potrafi zadbać absolutnie o wszystko i to, co go wyróżnia spomiędzy innych przewodników, to jego prawdziwa miłość do gór. Jeśli podzielasz tę pasję, nie zwlekaj. Zadzwoń do Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd, zarezerwuj lot do Nepalu i po prostu się baw!

Lex M.

Lex M.

Dawno temu byłem w Nepalu z przyjaciółmi, aby zrobić Everest Base Camp. Świetnie się bawiliśmy. Dzięki Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd nie musieliśmy się o nic martwić. Po treku wciąż się nami opiekowali. Kiedy miałem jakieś pytania, odpowiadali na nie najszybciej jak to możliwe. A po powrocie, kiedy byłem już w domu i chciałem pojechać do Nepalu ponownie, pomagali mi ogarnąć moje  „szaleństwo” związane z kolejnym wyjazdem. Niestety do drugiej podróży wciąż nie doszło. Ale ten wspaniały kraj i ludzie znów mnie zobaczą, na 100%. Dheri dheri dhanyabaat / wielkie dzięki!

Aleksandra J.

Aleksandra J.

Moim marzeniem było wędrować w okolicach Annapurny, jednak trochę zagubiłam się w ofertach i chaotycznych informacjach, które można znaleźć w Internecie. Agencja Nepal Excursion Trekls Pvt. Ltd jest doskonale zorganizowana i przygotowali dla mnie i mojej przyjaciółki wspaniały trekking. Gokarna była z nami przez cały pobyt, dostarczając nam wszelkich informacji o górach, lokalnych zwyczajach, historii i kulturze Nepalu. Wiele dla mnie znaczyło, że aranżował wszystkie posiłki tak, jak chciałyśmy - bez mrugnięcia okiem, nawet gdy miałyśmy nieco „dziwne prośby", a nawet pomógł nam w trakcie zakupów przypraw i swetrów na lokalnym bazarze. To naprawdę uczciwa agencja i szczerze powie, co nie jest wskazane, i jak jest naprawdę – że może być pochmurno, że drogi są wyboiste, że coś nie jest przyjemne lub nie jest smaczne (w przeciwieństwie do innych agencji, które po prostu polecają wszystko, abyś tylko wybrał ich agencję). Zdecydowanie poleciłabym Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd każdemu, kto chce odwiedzić Nepal.

Iwa1444

Iwa1444

Podczas dwóch trekkingów moim przewodnikiem był Gokarna Bhetuwal. Był najlepszym przewodnikiem, jakiego kiedykolwiek miałam. Zorganizował to doskonale, sprawdził, czy mam wszystko co potrzebne i wspierał mnie na każdym kroku. Jest po prostu wspaniałym i bardzo pomocnym człowiekiem

Robert B.

Robert B.

Nepal Excursion Treks wraz z Gokarną jest naprawdę warta polecenia! Doskonały stosunek jakości do ceny. Wszystko było dopięte na ostatni guzik podczas 3-dniowego trekkingu przez Dolinę Katmandu! Od momentu odebrania z lotniska aż do pożegnalnej kolacji ostatniego wieczoru czułem się bardzo komfortowo dzięki gościnności Gokarny i Nepalu!

Jan Z.

Jan Z.

Ja i moi przyjaciele świetnie spędziliśmy czas z Gokarną Bhetuwal i jego załogą, wędrując razem do Kanczendzongi na przełomie września / października 2016 roku. Teren był bardzo wymagający, w większości miejsc z ogromnymi osuwiskami i stromymi, ostrymi skałami i zboczami, ale trek był bardzo dobrze zorganizowany i zbalansowany pomiędzy dużym wysiłkiem, maksymalnym bezpieczeństwem i przyjemnością dzięki perfekcyjnemu harmonogramowi aklimatyzacji. Gokarna Bethuwal i jego ludzie byli niezwykle pomocni i odpowiedzialni, a trekking, wspaniałe góry i doświadczenia były niesamowite. Nie potrafię lepiej zareklamować Nepal Excursion Treks Pvt Ltd. Zamienią trekking w przygodę życia. Zarezerwowałem już 2 kolejne wyprawy z Gokarną i jego załogą w 2017 roku.

Bartosz S.

Bartosz S.

Gorąco polecam Gokarnę i jego firmę. Wraz z moimi przyjaciółmi i z Gokiem zrobiliśmy niesamowity trek do EBC. Facet jest cudowny. Bardzo uczciwy i niezawodny. Będziesz z nim bardzo bezpieczny. Himalaje są przecudowne, tak samo jak Nepalczycy. Udanej podróży!

Anette L.

Anette L.

Podobnie jak inni, również mogę polecić tę Firmę. Ja i mój chłopak zrobiliśmy Annapurna Cuircuit i Annapurna Base Camp pod koniec 2016 roku. To była wspaniała podróż. Myśleliśmy, że z wielu względów ten trekking będzie bardzo trudny, ale nasz wspaniały przewodnik Gokarna wykonał fantastyczną robotę i przekuł nasz strach w jedną z najlepszych podróży naszego życia. Nie zwlekajcie z decyzją o wyjeździe z nimi, zaopiekują się Wami i pokażą prawdziwy Nepal.

Dharma R.

Dharma R.

Gorąco polecam Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd wszystkim osobom wybierającym się do Nepalu. Są profesjonalistami, posiadają wiedzą i przede wszystkim są opiekuńczy. Właściciel, Mr.Gokarana, był moim osobistym przewodnikiem do Everest Base Camp i Annapurna Base Camp. Jako częsty bywalec Nepalu, byłem również z nim w wielu innych częściach kraju. Gwarantuję, że ty też nie będziesz zawiedziony.

Rob J.

Rob J.

Wraz z córką odbyliśmy niezapomniany trekking przez piękne doliny i góry z zapierającymi dech widokami majestatycznych gigantów, takich jak Annapurna I, II, III, I i Annapurna Południowa, Dhaulagiri i Machhapuchhre. Idealnie zorganizowana i zrealizowana wyprawa przez naszego przyjaznego i bardzo profesjonalnego przewodnika - Gokarnę. Od przyjazdu do wyjazdu nie musisz się o nic martwić. Gorąco polecam Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd. Doskonała i profesjonalna obsługa w bardzo przystępnej cenie!

Jan Z.

Jan Z.

W kwietniu 2018 roku po raz czwarty świetnie się bawiłem podczas wyprawy z Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd na szlaku Annapurna Circuit. Wycieczka była wyjątkowo dobrze zorganizowanadoskonale wyważona pomiędzy trudami trekkingu, maksymalnym bezpieczeństwem i przyjemnością, z perfekcyjnym harmonogramem aklimatyzacji i dobrą atmosferą pomiędzy czterema uczestnikami z różnych krajów (Polska, Holandia, Szwecja). W trakcie wycieczki - agencja Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd była niezwykle pomocna i odpowiedzialna, a trekking, wspaniałe góry i doświadczenia z tym związane były niesamowite. Nie potrafię bardziej polecić programu Nepal Excursion Treks. Mogą zamienić każdą wycieczkę w przygodę życia.

Maciek S.

Maciek S.

Zrobiłem z nimi wyprawę Everest Base Camp w marcu 2018 roku. Wszystko było doskonale zorganizowane i dostosowane do moich osobistych potrzeb. Gokarna jako przewodnik był bardzo przyjazny i profesjonalny, a spotkanie z nim było jedną z najlepszych części podróży. Absolutnie godni polecenia!

Darma R.

Darma R.

Nepal Excursion Treks Pvt.Ltd jest rzeczywiście bardzo profesjonalną firmą turystyczną, która zaspokaja wszystkie potrzeby turysty. Moi przyjaciele i ja byliśmy traktowani z wielkim szacunkiem podczas naszej 7-dniowej wycieczki. Właściciel, pan Gokarna i jego pracownicy byli bardzo kompetentni i pomocni. Na pewno polecę każdemu tę firmę w podróżach po Nepalu.

Brandon S.

Brandon S.

W trakcie krótkiej wycieczki, w którą wybraliśmy się z moim przyjacielem (w sumie 7 dni) udało nam się wcisnąć 4-dniowy trek na Poon Hill (3210 m), aby zobaczyć niesamowity wschód słońca. Gokarna z Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd zadbał o absolutnie wszystko, zanim jeszcze przekroczyliśmy granicę Nepalu (pozwolenia na piesze wycieczki, krajowe bilety lotnicze, noclegi, bilety autobusowe itp.), więc rozpoczęcie wędrówki było tylko przyjemnością. Nasz przewodnik i tragarz byli doświadczeni i dostosowywali nasz harmonogram i drogę w oparciu o nasze tempo i umiejętności. Udało nam się uchwycić kilka niesamowicie malowniczych widoków zarówno w drodze na Poon Hill, jak i z powrotem. Poza tym mieliśmy absolutny ubaw spędzając z nimi czas, ponieważ opowiedzieli nam o wielu aspektach nepalskiej kultury / kuchni, których sami byśmy nigdy nie odkryli. Buddhi (nasz przewodnik) zaskoczył nas i zabrał nas na zwiedzanie Katmandu, już po trekkingu, w swoim wolnym czasie, co nas absolutnie urzekło. Gorąco polecam Gokarnę i zespół Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd., bo zadbają o każdego, nawet tego, który szuka krótkiej i szybkiej wycieczki po Nepalu. Mój przyjaciel i ja wrócimy na Everest Base Camp z Gokarną w najbliższej przyszłości!

Ray L.

Ray L.

Z Gokarną skontaktował mnie mój przyjaciel, który był z nim na trekkingu i odbyliśmy najcudowniejszą podróż z jego przewodnikiem Buddhi i tragarzem DK! Są bardzo doświadczeni i znają szlaki, a do tego obserwują warunki pogodowe itp. Świetnie bawiliśmy się z lokalsami w nepalskich kuchniach – wraz z Buddhi – naszym przewodnikiem. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo wyjątkowe doświadczenie i jestem bardzo zadowolony, że na swojej drodze spotkaliśmy Gokarnę! Gokarna jest bardzo miły i ekspresowo reaguje, nasz lot z Katmandu do Pokhary był opóźniony o 1,5 godziny, a on wciąż czekał na lotnisku z Buddhi, aby nas zabrać. Gorąco polecam skorzystanie z ich usług w Nepalu!

Ewa i Piotr z Pensylwanii, USA

Ewa i Piotr z Pensylwanii, USA

Byliśmy z Gokarną na dwóch trekkingach: 1) Wokół Manaslu, gdzie było słonecznie, piękne widoki na góry, ale pojawiły się problemy z chorobą wysokościową. I 2) Kangchendzonga Trek, długi i bardzo trudny. Było deszczowo, ślisko, dużo pijawek, prawie zero najwyższych górskich widoków. Z Gokarną i jego zespołem możesz pokonać wszystkie trudności i poczuć się bezpiecznie. W trudnym terenie poprowadzi cię za rękę, pokaże ci miejsce, w którym powinieneś postawić stopę, aby nie spaść ani nie wpaść do potoku. Jeśli będziesz szedł wolno, on będzie szedł tuż obok ciebie. Zawsze dba o to by dobrze się wyspać, o jedzenie i dobre samopoczucie. Dzieli się wiedzą na temat każdego szczytu, doliny, potoku czy innego miejsca wartego opowieści. Nie ma takiej rzeczy, o którą by się nie zatroszczył. Zawsze wesoły i uśmiechnięty. Świetny organizator i opiekun od pierwszego dnia do pożegnania na lotnisku. Jeśli chcesz poznać Himalaje, ale obawiasz się, że nie możesz sobie z tym poradzić, skontaktuj się z Gokarną i jego agencją: Nepal Excursion Trek Pvt. Ltd. Pokona twój strach i zarazi cię miłością do Himalajów i Nepalu, tak, że będziesz chciał tam wracać.

Mats G.

Mats G.

Po raz czwarty wracam do Nepalu z moim przyjacielem Gokarną. Tym razem z jego firmą Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd. Gokarna jest bardzo odpowiedzialnym przewodnikiem i pomimo swojego młodego wieku, jest bardzo doświadczony i ma ogromną wiedzę. Z dumą można go tytułować menedżerem po latach edukacji i ciężkiej pracy. Mogę to potwierdzić, ponieważ znam go od prawie dziesięciu lat. W zeszłym roku wraz z moją dziewczyną, zrobiliśmy Annapurna Circuit i Annapurna Base Camp, a w tym roku poszliśmy razem z Gokarną do Everest Base Camp. Z wielkim szacunkiem podchodzimy do wiedzy Gokarny o górach i o tym jak się tam odnaleźć. Szanuje naturę i swoich klientów. To bezpieczeństwo jest najważniejszym czynnikiem, na który kładzie największy nacisk. Jak Udało nam się również dojść do Everest Base Camp, tak jak wielu jego innym klientom podczas ponad dziesięcioletniej pracy jako przewodnika. CÓŻ WIĘCEJ?!!!!! Z Gokarną możesz czuć się bezpiecznie. Będziecie zachwyceni, a w Nepalu na pewno się zakochacie.

Nic S.

Nic S.

Świetna wyprawa dla młodych gniewnych. Gokarna i jego zespół dostosują tempo tak, aby stanowiło wyzwanie odpowiednie dla Twoich umiejętności albo zabiorą Cię na lekki i przyjemny spacer wśród wspaniałych okoliczności przyrody. W grupie trzech przyjaciół i przewodnika zboczyliśmy z wyznaczonej trasy na tyle często, by poznać ukrytą kulturę w dolinie Everestu. Wędrowaliśmy 21 dni z plackami po 12-15 kg

Hans-Bjorn

Hans-Bjorn

Jeśli pojedziesz do Nepalu na trekking lub na wycieczkę, będziesz miał idealnie zorganizowane wakacje wraz z przewodnikiem Gokarną Bethuwalem i jego ekipą. Możesz z nim pójść wszędzie. Wie wszystko o Nepalu, trekkingu, bezpieczeństwie, religii i kulturze. Zrobiłem 3-tygodniowy trekking do Everest Base Camp bez żadnych problemów i spełniły się wszystkie moje najśmielsze życzenia. Gokarna doskonale wie, jak zadbać o klienta i opiekuje się Tobą w doskonałym stylu. Każdy dzień będzie wyjątkowy. Godne polecenia i w rozsądnej cenie

Lara J.

Lara J.

Mój tata i ja byliśmy na trekkingu oraz zwiedzaliśmy Nepal z Gokarną w kwietniu 2018 roku. Nietrudno jest zakochać się w Nepalu, ale Gokarna uczynił to jeszcze łatwiejszym poprzez to, w jaki sposób zorganizował naszą wyprawę. Komunikacja była łatwa i szybka przed, podczas i po naszej podróży. Sprawił, że czuliśmy się mile widziani i czuliśmy się jak u siebie, choć byliśmy tak daleko od naszego domu, przekazując nam swoją wiedzę o nepalskich drogach, jedzeniu, grach i wielu innych rzeczach. Jestem dozgonnie wdzięczna za wszystkie te wspaniałe wspomnienia. Dziękujemy Gokarnie, tragarzom, którzy pomogli nam i naszym współtowarzyszom trekkingowym za niezapomnianą podróż. Namaste

Darma R.

Darma R.

Ja i moi przyjaciele jesteśmy naprawdę wdzięczni Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd za ich super organizację naszego pobytu w Nepalu. Z całą pewnością mogę polecić każdemu, aby skorzystał z tej firmy, w trakcie wyjazdu do Nepalu. Będziecie zadowoleni, że dokonałeś właściwego wyboru.