Loading...
Terminy wyjazdów
W sezonie 2023

Najbliższe terminy

Trekkingi w Himalajach

Wybierz się na wyprawę po niezapomnianych himalajskich szlakach z doświadczonym przewodnikiem. Przedstawiamy aktualne, najbliższe terminy trekkingów i wycieczek w Nepalu. Każdą wyprawę możemy dostosować do oczekiwań podróżników. Zapraszamy do kontaktu!

Rezerwacja miejsc: Basia, tel. +48 606 653 155 (polski i angielski),  Gokarna, tel. +977 9841632953 (angielski).

Everest Base Camp Trek

Everest Base Camp Trek

Dzięki niesamowitym widokom gór, krajobrazów i możliwości poznania odmiennych kultur - jest jedną z najbardziej popularnych wypraw trekkingowych na świecie. Wprowadza nas do samego serca najwyższych gór świata. W regionie Mount Everest panorama ośnieżonych szczytów górskich jest nieprawdopodobnie majestatyczna. Znajdują się tutaj cztery z ośmiu najwyższych gór świata: Mount Everest (8848 m), Lhotse (8516 m), Makalu (8445 m), Cho Oyu (8201 m). Z trasy do Everest Base Camp można zobaczyć aż trzy z nich: Chomolungma (Everest), Lhotse i Makalu.

Sprawdź cenę

Langtang Gosaikunda Trek

Langtang Gosaikunda Trek

Jest to wyjątkowy szlak w paśmie Langtang. Jak zawsze warunkiem jest dobra forma fizyczna. Piękna sceneria gór i jezior nie pozostawiają wątpliwości co do tego, czy szlak Langtang Gosaikunda Trek warto przejść. Zgodnie z wierzeniami kąpiel w wodzie tego jeziora zmywa grzechy i zapewnia powodzenie w życiu. Szlak prowadzi wąską i przepiękną doliną, w której pasą się jaki i miejscowa ludność prowadzi tam farmy jacze, w których można spróbować mleka jaka.

Sprawdź cenę

Upper Mustang Trek II

Upper Mustang Trek II

Upper Mustang Trek to całkowicie nowe doświadczenie, spotkanie z niepowtarzalnymi krajobrazami, kulturą i lokalnymi tradycjami.  Na tym szlaku obowiązują specjalne zezwolenia na trekking wydane przez Departament Imigracyjny. Trasa ta wiedzie przez pustynne okolice, zbliżające się charakterem do tybetańskiego płaskowyżu i kończy się dawną stolicą Mustangu – Lo Manthang.

Trasa będzie wiodła przez pustynne tereny odmienne od klimatu Wielkich Himalajów, jednak na horyzoncie będą nam towarzyszyć łańcuchy ośnieżonych i lśniących himalajskich olbrzymów.

Sprawdź cenę